Warsztaty fotograficzne Warszawa.
Organizujemy warsztaty, spacery fotograficzne, naukę i kursy fotografowania
oraz Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne

 

Witamy na stronie Photowalk!

 

Organizowane przez nas warsztaty i spacery fotograficzne adresujemy zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią, jak i do tych, którzy posiadają już podstawy wiedzy, lecz chcieliby fotografować kreatywniej. Organizujemy grupowe oraz indywidualne warsztaty i spacery fotograficzne dopasowane czasem, miejscem oraz tematyką do potrzeb uczestników. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

warsztaty fotograficzne Warszawa

PhotoWalk – warsztaty i spacery fotograficzne

Warsztaty i spacery fotograficzne PhotoWalk adresujemy do wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, jak i do tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy, lecz chcieliby fotografować bardziej kreatywnie.

PhotoWalk to cykl spacerów fotograficznych, poświęconych różnorodnym dziedzinom fotografii, takim jak fotoreportaż i fotografia uliczna, fotografia wakacyjna, portret czy plenerowa fotografia rodzinna. Spotkania stanowią wspaniałą okazję do zdobycia lub uzupełnienia wiedzy o sprzęcie oraz technikach fotografowania.

Zobacz więcej

Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne

Na północnym wschodzie Polski rozciąga się jedyna w swoim rodzaju, meandrująca i tworząca liczne starorzecza rzeka. To Biebrza… Znajdująca się wokół niej kotlina tworzy kompleks torfowisk, stanowiący unikalną na skalę europejską ostoję flory i fauny. Na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego można spotkać ponad 280 gatunków ptaków, 36 gatunków ryb, liczne gatunki płazów i gadów oraz niezliczone gatunki motyli i chrząszczy. Po lasach i mokradłach przemykają łosie, wilki, wydry, bobry oraz wiele innych, rzadko spotykanych gdzie indziej zwierząt.

Zobacz więcej

Zobacz całą ofertę warsztatów fotograficznych

[ptb type=”szkolenia” orderby=”date” order=”desc” masonry=”0″ offset=”0″ posts_per_page=”10″ style=”grid3″]