“Fotografie znaczą historie życia:
naszego, naszych bliskich i przypadkowo napotkanych ludzi.
To opowieści o miejscach i wydarzeniach, które “chwilę po” są już tylko przeszłością zapisaną w kadrze”…

 

Prowadząc warsztaty, pragniemy nie tylko przekazać wiedzę, ale uświadomić także rolę, jaką w naszym życiu odgrywa fotografia. Zdjęcie bowiem, to znacznie więcej niż kartka papieru czy obraz wyświetlany przez ułamek sekundy na ekranie monitora. To cząstka życia każdego z nas – obraz miejsc, zdarzeń i sytuacji, które bezpowrotnie przemijają. Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą naszych warsztatów fotograficznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobytej podczas szkoleń wiedzy, Państwa zdjęcia nabiorą prawdziwego blasku: staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie…

Jarosław T. Deluga | Fotoreporter i dziennikarz z 30-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Polsce oraz USA. Specjalizuje  się w fotografii reportażowej, portretowej oraz eventowej. Autor licznych artykułów i zdjęć  opublikowanych na łamach prasy polskiej i zagranicznej. W latach 1998-2004 członek organizacji dziennikarskich i fotograficznych: Foreign Press Association, National Press Photographers Association oraz White House News Photographers Association. Założyciel Polskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku. Złoty medalista konkursu fotograficznego Canon  Photography Masters. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów: Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Z zamiłowania, od wielu lat fotografuje naturę i krajobraz. Ambasador marki SIGMA.

Agnieszka Deluga | Fotograf i grafik komputerowy z blisko 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne oraz graficzne dla tak prestiżowych Klientów jak Narodowy Bank Polski, Bank of Tokyo-Mitsubishi, Atlantic Council czy Filharmonia Narodowa. Specjalizuje się w fotografii reportażowej, portretowej, rodzinnej i dziecięcej oraz kulinarnej, z zamiłowania zaś fotografuje krajobraz i naturę. Posiada wieloletnie doświadczenie i prowadzi zajęcia warsztatowe w zakresie retuszu i obróbki graficznej zdjęć. Jej pasje to fotografia podróżnicza oraz muzyka klasyczna.

Nasze strony:

www.deluga.art
www.floravita.pl
www.black-grey-white.com

Przewiń do góry