Do kogo adresowane są szkolenia PhotoWalk?
Do wszystkich, którzy kochają fotografować i chcieliby to robić lepiej! Bez względu na temat przewodni szkolenia, warsztaty mają stanowić inspirację do robienia lepszych technicznie i ciekawszych artystycznie zdjęć. Oprócz zajęć prowadzonych w małych grupach, oferujemy także Korepetycje Fotograficzne przeznaczone dla tych, którzy preferują indywidualny tok nauczania i chcą dostosować jej rytm do własnych potrzeb i możliwości czasowych.

Co wyróżnia Wasze warsztaty?
Nasze warsztaty prowadzimy na bazie zajęć indywidualnych lub w niewielkich grupach. Daje to maksimum komfortu oraz możliwość wprowadzenia elementów pracy indywidualnej, co pozwala z kolei na lepsze i szybsze przyswajanie wiedzy oraz możliwość nieskrępowanej dyskusji. Równie ważna jest atmosfera podczas zajęć. Dbamy o to, aby czas spędzony z nami był przepełniony pozytywnymi doznaniami oraz zaowocował poznaniem ciekawych ludzi, z którymi dzielimy pasję fotografowania.

Czy istnieje możliwość zorganizowania szkoleń dla większych grup (firm)?
Na życzenie, organizujemy fotograficzne spacery tematyczne oraz prelekcje przeznaczone dla większej liczby uczestników. Tego typu aktywności można z powodzeniem wpleść w program firmowych szkoleń, wyjazdów integracyjnych bądź szkolnych zajęć edukacyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Czy w warsztatach mogą brać udział dzieci?
Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich. W spacerach fotograficznych, odbywających się na terenie Warszawy za zgodą rodziców (lub razem z rodzicami) może brać udział młodzież, która ukończyła 16 rok życia. Oferujemy również warsztaty dla dzieci, szkolenia fotograficzne dla Mam z dziećmi oraz warsztaty rodzinne! Terminy, lokalizacje oraz czas trwania możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.

Czy muszę posiadać własny sprzęt fotograficzny, aby brać udział w warsztatach PhotoWalk?
Posiadanie własnego sprzętu podczas warsztatów jest wskazane, aby móc w pełni wykorzystać potencjał szkolenia (znaczną część stanowią bowiem zajęcia praktyczne). Nie musi to być jednak sprzęt profesjonalny. Mile widziana będzie amatorska lustrzanka, bezlusterkowiec, a nawet zaawansowany aparat kompaktowy czy hybrydowy.

Jak należy ubrać się na szkolenia?
Na wszystkie zajęcia należy ubrać się adekwatnie do panujących warunków pogodowych. W przypadku warsztatów przyrodniczych, warto zabrać ze sobą kawałek karimaty, dzięki któremu bez problemu będzie można fotografować z pozycji leżącej. Podczas Biebrzańskich Spotkań Fotograficznych większość czasu spędzamy w terenie. Odpowiednio dobrana do pory roku i pogody odzież jest konieczna. Wiosną i jesienią warto pomyśleć o ciepłym swetrze, nieprzemakalnej kurtce oraz czapce i rękawiczkach. W miesiącach letnich najlepsze będzie przewiewne, lecz chroniące przed promieniami słońca i owadami ubranie. W okresie jesienno-zimowym konieczne będą ubrania chroniące przed chłodem, wiatrem oraz wilgocią i deszczem. Bardzo ważne jest odpowiednie, nieprzemakające obuwie. Buty powinny stabilizować stopę i kostki, co pozwala zminimalizować ryzyko kontuzji podczas poruszania się po nierównym czy śliskim terenie. Od późnej wiosny do wczesnej jesieni, warto zaopatrzyć się w preparaty przeciwko kleszczom i komarom. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Co zrobić, gdy nie pasuje mi żaden termin zamieszczony na stronie?
Skontaktować się z nami! Na życzenie, zorganizujemy szkolenia, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb, wiedzy oraz możliwości czasowych.

Jak zarezerwuję miejsce na warsztatach i jak zapłacę za udział?
Rezerwacji można dokonywać e-mailowo lub poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie. Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia przesyłamy zazwyczaj w ciągu 48 godzin od chwili jego nadejścia. Wiadomość e-mail zawiera szczegółowe informacje, dotyczące wybranego przez Państwa szkolenia. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca następuje po otrzymaniu wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu. Akceptujemy płatności w postaci przelewów bankowych oraz BLIK na Telefon. W przypadku rezerwacji, dokonywanych “w ostatniej chwili”, istnieje możliwość uiszczenia opłaty za uczestnictwo w dniu rozpoczęcia warsztatów, w formie gotówkowej.