Pierwszy rok życia malucha, to czas nieustannych zmian. To okres, w którym aparat fotograficzny staje się niezbędnym narzędziem, pomagającym w uwiecznianiu wielu unikalnych chwil z życia dziecka.

Warsztaty fotograficzne dla Mam to wyjątkowe zajęcia. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo napięty jest grafik Mam. Dlatego planujemy zajęcia tak, aby nie stanowiły dodatkowego obciążenia. Rozumiemy, że w życiu malucha rzeczy dzieją się spontanicznie i czasem nieprzewidywalnie. Dlatego grafik zajęć jest elastyczny a tematyka i formuła zajęć dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Warsztaty Fotograficzne dla Mam zawierają ograniczone do minimum elementy szkolenia teoretycznego oraz warsztatów praktycznych w domu, studio fotograficznym oraz plenerze. Organizujemy je na bazie zajęć indywidualnych lub w niewielkich grupach. Pozwala to na zachowanie komfortu dziecka oraz kameralności prowadzonych warsztatów. Dzieci mogą towarzyszyć rodzicom podczas szkolenia. Bo tak naprawdę to one będą stanowić kluczowy element naszej rodzinnej przygody z fotografią…

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Termin: Ustalany indywidualnie  |  Cena: od 50 PLN za godzinę.

0002_WarsztatyDlaMam
Zgłoś swój udział lub zapytaj!
Przewiń do góry