Miejsce: Ogród Botaniczny PAN w Powsinie.
Cena: 99 PLN/os.
Terminy:
18.09.2021 |
wolne miejsca

O Piątej Rano w Naturze to cykl unikalnych, plenerowych warsztatów fotograficznych, odbywających się w promieniach wschodzącego słońca. Z dala od zgiełku miasta, wśród wiosennej przyrody, przy oszałamiającym akompaniamencie ptaków. O tej porze Natura lśni swoim pięknem inaczej…

NatureWalk to warsztaty kierowane do miłośników fotografii przyrodniczej, krajobrazowej oraz makrofotografii. Adresujemy je do wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią, jak i do tych, którzy pragną wzbogacić swoją wiedzę teoretyczną oraz poszerzyć warsztat praktyczny. I choć tematem przewodnim jest Natura, to podczas warsztatów będziemy omawiać techniki, które sprawdzą się w wielu innych rodzajach fotografii. Przedyskutujemy kwestie związane ze sprzętem fotograficznym i jego doborem do indywidualnych potrzeb, poruszymy tematy związane z  kreatywnym użyciem przysłony i migawki, wykorzystaniem trybów pomiaru światła, profili kolorystycznych i wielu innych. Zajmiemy się także zagadnieniami związanymi kompozycją obrazu. W trakcie zajęć odpowiemy także na pytania uczestników.

Na warsztaty zapraszamy z własnym sprzętem fotograficznym. Mile widziana będzie lustrzanka lub bezlusterkowiec, ale dobrze sprawdzą się także inne narzędzia fotograficzne: aparat kompaktowy, hybryda lub smartfon.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy:

e-mailowo pod adresem info[at]photowalk.pl
lub telefonicznie pod numerem 504 955 900.

Przy zgłaszaniu udziału, prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz danych kontaktowych. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje o spotkaniu i formie płatności prześlemy drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

DSCF3672
Zgłoś swój udział lub zapytaj!
Przewiń do góry