Data: Termin wkrótce! | Warszawa
Cena: 50 PLN/os.

CITY NEVER SLEEPS to warsztaty fotograficzne, poświęcone głównie fotografii ulicznej i reportażowej. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i tych z Państwa, którzy posiedli już podstawy wiedzy fotograficznej, lecz chcieliby fotografować bardziej kreatywnie. Celem spotkania jest opanowanie różnorodnych technik fotografowania, które sprawią, że robione zdjęcia przestaną być dziełem przypadku i staną się lepsze technicznie oraz ciekawsze artystycznie.

Wielu twierdzi, że nie ma takiej dziedziny fotografii… Mimo to “street foto” ma liczne grono miłośników. To pomieszanie wielu rodzajów fotografii: od portretowej poczynając na reportażowej kończąc. Pozwala ona uchwycić ludzi i sytuacje w kontekście miejsc, w których dzieje się akcja. Podczas warsztatów opowiemy o sprzęcie najlepiej nadającym się do tego typu fotografii oraz omówimy techniki fotografowania, pozwalające na stworzenie dobrego technicznie i ciekawego artystycznie reportażu ulicznego. Pomożemy w przygotowaniu się do uchwycenia odpowiedniego momentu, wydobyciu dynamizmu, kolorystyki i kontrastu. Wspomnimy o kreatywnych sposobach wykorzystania światła oraz zajmujemy się kompozycją obrazu.

Na warsztaty zapraszamy z własnym sprzętem fotograficznym.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy:

e-mailowo pod adresem info[at]photowalk.pl
lub telefonicznie pod numerem 504 955 900.

Przy zgłaszaniu udziału, prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz danych kontaktowych. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz szczegółowe informacje o spotkaniu prześlemy drogą e-mailową. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

 

CityNeverSleeps_Portfolio_030
Zgłoś swój udział lub zapytaj!
Przewiń do góry