“Z dużym dystansem zapisałam się na Photowalk. Pomyślałam “100 złotych za warsztaty? To najtańsze warsztaty, które znalazłam! Pewnie nic nie powiedzą o zdjęciach, tylko przejdziemy się ogrodem”. A tu…. fantastyczna niespodzianka!!!! Ależ było znakomicie!! W przemiłej atmosferze, bardzo ciekawie, bardzo merytorycznie, konkretnie i łatwym językiem – Panie Jarosławie, było rewelacyjnie! Nawet nie wiem, gdzie umknęły te godziny! Minęły ekspresowo! Bardzo mi się podobało, że robił Pan zdjęcia z nami i pokazywał na aparacie to, na co chciał Pan zwrócić uwagę – to rzadkie. Nie spotkalam sie na innych warsztatch z taką praktyką, a jest to szalenie pomocne dla uczestników. Bardzo doceniam też to, że nie traktował Pan uczestników z nonszalancją, co też się zdarza nauczycielom, a wręcz przeciwnie, odpowiadał Pan na pytania, cierpliwie słuchał, z zaangażowaniem pomagał, to mnie naprawdę ujęło! Dużo skorzystałam, wiele rzeczy wykorzystam, czuję niedosyt! I na pewno muszę przeczytać instrukcję od aparatu, czego nigdy nie robię… Ale bardzo mnie zmotywowało to, że sam Pan robi zdjęcia na Fuji! Koniecznie muszę rozpracować ten aparat i przestać fotografować na automacie….do tej pory tylko ustawiałam światło i balans bieli… Z wielką chęcią zapiszę się na kolejne warsztaty przyrodnicze i jeśli takie będą, to na pewno się spotkamy! Serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia. | Magda Stępińska, Warszawa.

„Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne to profesjonalne warsztaty dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć fotografii – tej od podstaw ale i też na zaawansowanym poziomie. Uczestnicząc w zajęciach byłam w mieszanej grupie, od laików takich jak ja po profesjonalnych fotografów, którzy chcieli jeszcze bardziej zgłębić tajniki swojej wiedzy. Mimo to każdy znalazł coś dla siebie. Instruktor wyczerpująco tłumaczył wszystkie zagadnienia. Dostęp był do różnorodnego sprzętu, w tym nie tylko aparatów, a także lornetek czy lunety co wzbogaciło nasze wyjazdy. Ponadto fotograficznym wypadom towarzyszył profesjonalny przewodnik więc moc wrażeń gwarantowana! Cudownie było robić zdjęcia w dziewiczych terenach Biebrzy, o których mało kto wie, gdzie obserwowaliśmy ciekawe gatunki zwierzyny. Do tego wieczorem ognisko i sauna. Nic dodać nic ująć. Na pewno wybierzemy się jeszcze raz. Szczerze polecam! | Magda i Przemek, Warszawa.

„Biebrzańskie Spotkania Fotograficzne to piękny czas spędzony z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Gościnność gospodarzy: Kasi i Adama, ogrom wiedzy z dziedziny ornitologii i natury, profesjonalizm Jarka w dziedzinie fotografii, ich wszystkich zaangażowanie, ogrom energii i miłość do tego, co robią są imponujące! Warsztaty uświadamiają, jak piękny jest kontakt z dziewiczą naturą i praca z aparatem fotograficznym. Szorcówka to miejsce magiczne. Tu nie tylko można oderwać się i uciec od świata, tu odkrywasz świat na nowo” | Ula i Marek Burczyk, Gdańsk.

„To był nasz pierwszy raz nad Biebrzą, ale na pewno nie ostatni! Pogoda na zamówienie, towarzystwo przednie, fotki zrobione, ptaki nie przestraszone  Rymem częstochowskim mówimy przemiłym gospodarzom Warsztatów Kasi, Adamowi i Jarkowi: Do widzenia już wkrótce!!! | Bogusia i Ryszard Grabowscy, Warszawa.

„We had a wonderful time: super, great, special and more. Thank You for our first Elk in the early morning! In the car at 04:00 am, but it was worth it! We have learned a lot. Nature was wonderful, hospitality great! Thanks for everything!” | Bert i Mark, Netherlands.

Przewiń do góry